دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • راهنمای مراجعین
  • پزشکان و اعضای هیئت علمی
  • کارکنان
  • درباره ی ما


پزشکان همراه
اعضای هیئت علمی
EDO (مرکز توسعه آموزش)
برنامه کنفرانس های ماهانه مرکز


حوزه ریاست
حوزه مدیریت
گروه پرستاری
گروه درمانگاهی
بخش های بیمارستان

معارفه آقای سعید اجرتی به سمت سرپرست امورمالی مجتمع درمانی حضرت رسول اکرم(ص) معارفه آقای سعید اجرتی به سمت سرپرست امورمالی مجتمع درمانی حضرت رسول اکرم(ص)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۴/۱۷ | 
انتصاب آقای سعید اجرتی به سمت سرپرست امورمالی مجتمع درمانی حضرت رسول اکرم(ص)
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شفایحیاییان ، مراسم معارفه آقای سعید اجرتی و تودیع آقای نقدعلی موسوی در مجتمع حضرت رسول اکرم (ص) برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم دکتر ریاحی ، مدیرعامل مجتمع حضرت رسول اکرم (ص) ضمن خوش آمدگویی به میهمانان ، ابراز کردند گه بیمارستان به عنوان یک بنگاه اقتصادی بزرگی است که سالانه گردش مالی فراوانی دارد و خدمت رسانی به مراجعین را انجام میدهد که امید است با تغییرات به وجود آمده شاخص های بهره وری و عملکردی بهبود مداوم و مستمری داشته باشند.
دکتر ریاحی در ادامه  از زحمات آقای موسوی تقدیر و تشکر کردند و آرزوی موفقیت برای آقای اجرتی نمودند.

در ادامه این مراسم دکتر توکلی ، معاون درمان دانشگاه گفت : با همدلی و همیاری کلیه مسئولین و پرسنل و ایجاد وحدت رویه در انجام فرایند ها میتوان شاخص های بهبود کیفیت را ارتقاء داد.
معاون درمان دانشگاه گفت: مجتمع بیمارستانی حضرت رسول اکرم (ص) نیاز به تحول اساسی دارد و باید تبدیل به یک مجتمع مستقل شود، این مجتمع شرایط منحصر به فردی دارد که با توجه به مشکلات اقتصادی ، طلب های بیمارستان از بیمه و تصادفات و بدهکاری به پیمانکاران باید اقدامات اصلاحی مناسبی انجام پذیرد.
در ادامه دکتر توکلی از خدمات آقای موسوی تشکر نموده و ابرازامیدواری کردند که از تجربیات و سوابق آقای اجرتی به نحو احسن در مجتمع استفاده گردد.

آقای مزدکی مدیر امورمالی دانشگاه در این مراسم گفت: تصمصم گیری ها برمبنای اطلاعات و تجربیات انجام میگردد، انتقال تجربیات یکی از بهترین روش ها در بهبود وضعیت میباشد و ضمن تشکر  از زحمات آقای موسوی ، ابراز امیدواری کردند که با استفاده از تجربیات آقای اجرتی مشکلات مالی و پرداختی ها رفع گردند.

در ادامه آقای موسوی ، مسئول اسبق امور مالی مجتمع از ضمن تشکر از اعتماد مسئولین مرکز از تمامی پرسنل و همکاران تشکر نمودند.

آقای اجرتی مسئول امورمالی مجتمع نیز ابراز امیدواری کردند که با تلاش تمامی مسئولین و همکاران منشاء خیر و برکت برای تمامی همکاران و بیماران باشد.

در این مراسم آقای قربانی رئیس امور اداری ، آقای نجفی مدیرپرستاری و آقای احسنی مسئول روابط عمومی مرکز شفایحیاییان به عنوان میهمان حضور داشتند.

در پایان مراسم آقای اجرتی ، حکم و ابلاغ خود را از دکتر توکلی ، معاون درمان دانشگاه دریافت نمود.
 
CAPTCHA

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 1714 بار   |   دفعات چاپ: 95 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر